مقالات سلامتی

برجسته کردن لب با روش های طبیعی و خانگی

برجسته کردن لب با روش های طبیعی و خانگی

برجسته کردن لب با روش های طبیعی و خانگی بدون عوارض می باشند مانند بزرگ کردن لب ها با دارچین ، عسل ، ویتامین E و … که در ادامه هر کدام را توضیح خواهیم داد .

امروزه سایز لب ها و بزرگ بودنشان بسیار مورد توجه زنان قرار گرفته و آن را ملاک زیبایی می دانند که ما در همین سایت به انواع روش های جراحی و غیر جراحی برای حجیم کردن لب ها اشاره کرده ایم . یکی از این روش های پرطرفدار که عوارض کمی هم ندارد تزریق ژل به لب می باشد . 

اما امکان جراحی و تزریق برای همه فراهم نیست یکی به دلیل هزینه های بالا و دیگری به دلیل عوارض و ریسک های این عمل هاست که برخی زنان مایل به انجام عمل های زیبایی لب نیستند و در اینجاست که روش های طبیعی و ماسک های خانگی به عنوان راه حل مطرح می شوند .

برجسته کردن لب با روش های طبیعی و خانگی

  • بزرگ کردن لب به کمک کپسول های ویتامین E : کپسول ویتامین e کاربردهای زیادی در زمینه زیبایی دارد که یکی از آنها بزرگ کردن لب هاست . کپسول را به کمک یک سوزن تمیز سوراخ کنید و محتوای آن را قبل از خواب روی لبهایتان بمالید .
  • برجسته کردن لب با فلفل : ابتدا لب های خود را لایه برداری یا پاک کنید سپس اسانس فلفل را با نرم کننده لب خود مخلوط کرده و به لب ها بمالید . اگر به فلفل آلرژی دارید توصیه می کنیم این کار را نکنید و این روش با کمی سوزش و درد همراه است .
  • حجیم کردن لب با دارچین : ماسک های مختلفی را می توان با دارچین ساخت و به لب ها مالید که در ادامه توضیح می دهیم .
    برجسته کردن لب با روش های طبیعی و خانگیروش اول : لب های خود را شسته و خشک کنید سپس یک قاشق پودر دارچین را با وازلین مخلوط کنید و این مخلوط را به کمک فرچه مسواک به روی لب ها بمالید و ماساژ دهید . برای جلوگیری از واکنش آلرژیک قبل از لب ها بر روی پوست دست خود این ماسک را امتحان کنید .
    روش دوم : تمام مراحل مثل روش قبلی است ولی به جای وازلین از روغن نارگیل استفاده کنید .
  • پروتز لب با عسل : موم عسل یا خود عسل را به لبهایتان بمالید و بگذارید یک شب تا صبح روی لبهایتان بماند .

ممکن است همه روش ها برای همه نتیجه بخش نباشد و هر فردی توسط یکی از این روش ها به نتیجه مطلوب برسد . خوشحال می شویم تجارب خود را در پایان این مطلب برای ما به اشتراک بگذارید .

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟