مقالات جراحی زیبایی

تزریق ژل به بینی

تزریق ژل به بینی ، رینوپلاستی غیر جراحی

تزریق ژل به بینی روشی نوین برای برطرف کردن موقت یکسری از ایرادات بینی می باشد اما این روش یک جراحی محسوب نمی شود و نمی تواند جایگزینی برای جراحی بینی باشد فقط یکسری عیوب در بینی مانند قوز ، فرو رفتگی و گودی را می تواند تا حد زیادی اصلاح کند.

آیا با روش تزریق ژل بینی می توان حالت دلخواه را به بینی داد ؟

سوالی که بسیار در فضای مجازی از کاربران می بینیم دادن حالت دلخواه به بینی با این روش است که آیا امکان پذیر است یا نه ؟ برای پاسخ این سوال ابتدا باید بدانیم که

تزریق ژل و چربی بینی در چه مواردی کاربرد دارد ؟

  • نامنظمی ها و فرور رفتگی های خفیفی در پشت بینی
  • نامنظمی ها و فرور رفتگی های خفیفی در کناره های بینی

اگر بینی شما مشکلات بالا را دارد ، بله می توان با تزریق ژل و چربی بینی را اصلاح کرد .

تزریق ژل به بینی

رینوپلاستی غیر جراحی برای چه مواردی نتیجه بخش نیست؟

  • فرورفتگی های زیاد
  • افتادگی بینی
  • بینی های کج
  • بینی های بزرگ

برای موارد بالا تزریق ژل و چربی راه حل مناسبی نیست و جراحی بینی پیشنهاد می شود . محدودیت دیگری که این روش دارد موقتی بودن آن است زیرا ژل و چربی هر دو فیلرهای موقتی هستند که ژل حدود شش ماه اثر دارد و بعد از آن جذب بدن شده و از بین می رود و بینی دوباره به حالت اولیه بر می گردد و درصد زیادی از چربی هم به هنگام تزریق جذب بافت می شود و فقط درصد کمی از آن باقی می ماند. 

رینوپلاستی غیر جراحی
رینوپلاستی غیر جراحی

ژل هایی که برای این روش استفاده می شود موقتی است و به دلیل عوارض بسیار ژل های دائم استفاده از این نوع ژل ها ممنوع شده است حتی در ژل های موقت هم باید از ژل های استاندارد و برندهای معتبر جهانی استفاده کرد که گروه جراحان زیبایی الماس این اطمینان را به مراجعه کنندگان عزیز می دهد .

اگر در مورد کاربردهای این روش تردید دارید به شما پیشنهاد می کنیم پس از هماهنگی به کلینیک الماس مراجعه کنید تا با انجام مشاوره تمامی ابهامات برای شما روشن شود و از هزینه های رینوپلاستی غیر جراحی اطلاع پیدا کنید .

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟