مقالات جراحی زیبایی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی با بررسی خصوصیات هر کدام از آنها و پرداختن به تفاوت ساختار بینی استخوانی و گوشتی تشریح می شود . 

این تفاوت ها از این رو مهم است که در جراحی بینی یا رینوپلاستی تاثیرگذار است . تکنیکی که جراح در عمل بینی استخوانی استفاده می کند ، متفاوت از بینی گوشتی است . 

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

  • بینی های استخوانی پوست نازکی دارند و از ساختار غضروفی محکمی برخوردارند . در مقابل پوست چرب و ضخیم از ویژگی های بینی گوشتی است . بینی گوشتی ساختار غضروفی ضعیفی دارد.  این ویژگی اجازه مانور زیاد جراح در قسمت نوک بینی را نمی دهد . 
  • بینی های استخوانی معمولا با قوز یا برآمدگی که روی بینی قرار دارد و کمی انحراف، شناخته می شوند .بینی های گوشتی معمولا از شکل کوفته ای و بزرگ که نوک افتاده به همراه پره های بزرگ دارند ،شناخته می شوند .
  • بینی های گوشتی تغییرات انجام شده بر روی استخوان و غضروف توسط جراح را به خوبی نمایش نمی دهد .
  •  نازکی پوست بینی های استخوانی این خوبی را دارد که تمام تغییرات را با جزئیات ،نشان می دهد . اما اگر جراحی زیبایی به درستی انجام نشده باشد و ایرادی در بینی باشد، پوست نازک تمام این عیوب را نشان می دهد . پس در انتخاب جراح خوب، دقت کنید.

تفاوت در تکنیک جراحی بینی های گوشتی و استخوانی

تمام تفاوتهایی که در ساختار بینی ها وجود دارد ، منجر می شود تا پزشک جراح از تکنیک های متفاوتی در عمل بینی های استخوانی و گوشتی استفاده کند . 

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی
تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

بینی های گوشتی به دلیل پوست ضخیم و غضروف ضعیف ، نمی توانند بیش از حد کوچک شوند و نوک بینی را نمی توان زیادی به بالا برد . در نتیجه اجرای مدل های فانتزی که بینی کوچک و رو به بالا می شود ، برای بینی های گوشتی امکان پذیر نیست و در صورت انجام با ریسک همراه است .

[تعداد: 1   میانگین:  1/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟