مقالات جراحی زیبایی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی ، عمل بینی طبیعی

در جراحی بینی طبیعی جراح بیشتر به رفع عیوب و مشکلات بینی می پردازد نه ایجاد تغییرات بزرگ به طوریکه در نگاه اول متوجه عمل بینی در فرد نمی شوید اما بینی فرم و اندازه متناسب با چهره را خواهد داشت . عمل بینی طبیعی امروزه از طرف بیماران بسیار درخواست می شود چراکه هیچوقت فرد از مدل بینی خود دلزده نمی شود و احساس غیر طبیعی بودن نخواهد داشت .

این جراحی ایده آل ترین مدل برای بینی های گوشتی است چراکه نیاز به دستکاری و کوچک کردن زیاد بافت بینی ندارد و به دلیل طبیعی بودن شکل بینی پس از جراحی ، آن دسته از زیباجویان که مخالف مصنوعی بودن چهره هستند ، این مدل را انتخاب می کنند . 

مراحل و آمادگی های لازم برای جراحی بینی طبیعی

 • پس از مراجعه به کلینیک الماس که آدرس آن در سایت درج شده ، جلسات مشاوره و معاینه توسط جراح متخصص تنظیم می شود و در طول جلسات شما و پزشکتان در مورد فرم بینی و چیزی که مناسب شماست صحبت می کنید . فرم بینی طبیعی بر روی بینی های گوشتی و استخوانی قابل اجراست . 
 • اگر ظاهر بینی ایرادی داشته باشد مثل قوز بینی ، مشکل در سوراخ های بینی ، افتادگی شدید نوک بینی و … همگی در عمل بینی طبیعی قابل اصلاح است . لازم است که شما آزمایشات و عکس برداری هایی را قبل از عمل انجام دهید و نتیجه را به جراح نشان دهید .
 • گاهی نتیجه عکس ها نشان از مشکل در ساختار بینی می دهد مثل وجود پولیپ و یا انحراف تیغه بینی که جراح در مورد درمان این مشکلات با شما صحبت خواهد کرد . 
 • لازم است در مورد تاریخچه پزشکی خود و همچنین مسائلی مثل داشتن آلرژی به داروی خاص یا مواد بیهوشی با جراح صحبت کنید . شاید لازم باشد مصرف دارویی را قطع کنید یا داروی خاصی را مصرف کنید که همگی این موارد در طول جلسات مشاوره مشخص خواهد شد .
 • در مورد هزینه عمل بینی طبیعی با پزشک صحبت کنید و اینکه آیا بیمه هزینه ها را پرداخت می کند یا خیر باید از بیمه خود سوال کنید (جراحی های زیبایی معمولا تحت حمایت بیمه قرار نمی گیرند).

  جراحی بینی طبیعی
  جراحی بینی طبیعی
 • زمان عمل و محل جراحی (بیمارستان یا کلینیک) به شما اطلاع داده می شود .
 • در طول جراحی بیهوش خواهید بود و اینکه جراحی بینی به روش باز یا بسته است از قبل به شما اطلاع داده می شود .
 • در مورد باید و نبایدهای دوران نقاهت به شما آموزش داده می شود و اگر سوالی داشتید می توانید از کادر درمانی بپرسید .
[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟