مقالات جراحی زیبایی

لیفت برزیلی باسن

لیفت برزیلی باسن یک جراحی زیبایی بسیار پرطرفدار برای خانم هایی است که خواهان باسنی گرد و پر می باشند .

بیایید صادق باشیم ، زیباترین اندام را اگر بخواهیم تعبیر کنیم یعنی اندامی که انحنا و قوس زیبای کمر و باسن در آن دیده شود یعنی فردی که کمری باریک و باسنی گرد و رو به بالا داشته باشد و لیفت باسن برزیلی با ساکشن چربی از نواحی مختلف و تزریق به باسن این اندام را می سازد .

لیفت برزیلی باسن چه کار می کند ؟

وقتی که تصمیم گرفتید اندام خود را زیبا کنید به یک متخصص جراح پلاستیک مراجعه می کنید و جراح پس از معاینه و توصیه برای انجام آزمایش و تصویربرداری از شما می خواهد سابقه پزشکی خود را توضیح دهید . پس از بررسی نتایج آزمایش و تصویربرداری جراح نتیجه را به شما اعلام می کند .

در جراحی لیفت برزیلی نیاز است که در پهلو ها ، کمر (در مواردی خاص شکم) چربی وجود داشته باشد در حقیقت چربی های این نواحی توسط لیپوماتیک از بدن خارج می شود که نتیجه کار ساختن کمری باریک برای بیمار است سپس این چربی توسط جدیدترین تکنولوژی ها تصفیه می شود و به باسن تزریق می شود .

در این روش به دلیل اینکه چربی بدن خود بیمار به عنوان فیلر به باسن تزریق می شود ناسازگاری بدن با این چربی به حداقل میزان می رسد و با برداشتن چربی پهلو و کمر از بدن ، ناحیه اطراف باسن کوچکتر و لاغرتر دیده می‌شود .

چه کسانی مناسب انجام لیفت برزیلی باسن هستند ؟

  • بعضی خانم ها با باسن کوچک ، صاف و جعبه ای شکل به دنیا می آیند و ژنتیکی اندام ناموزونی دارند که مناسب انجام این لیفت هستند.
  • برخی از زنان در سنین جوانی از اندام زیبایی برخوردارند و از فرم باسن خود راضی هستند اما عواملی مثل بالا رفتن سن منجر به افتادگی و دفرمه شدن باسنشان می شود که ترغیب می شوند این عمل را انجام دهند .
  • به طور کلی خانم هایی که خواهان باسنی جذاب و زیبا به همراه کمری باریک هستند می توانند جهت مشاوره به مراکز جراحی معتبر مراجعه کنند .
لیفت برزیلی باسن
لیفت برزیلی باسن

عوارض لیفت برزیلی باسن

  • مانند هر جراحی دیگری جراحی لیفت باسن برزیلی با برش ها و جای زخم هایی همراه است که امکان عفونت آن وجود دارد.
  • مشکل در بهبودی جای زخم
  • مهمترین عارضه این عمل جذب شدن چربی های تزریق شده به باسن توسط بدن است ، این اتفاق خطرناک نیست ولی نیاز به تزریق مجدد چربی به باسن دارد.
  • در مواقع نادری ممکن است بیمار با مشکل عدم تقارن بین دو بخش باسن مواجه شود که در این صورت جراحی دوم جهت تقارن انجام می شود

 دوران نقاهت پس از لیفت باسن برزیلی

پس از جراحی تا سه هفته نباید بنشینید یا فشار بر روی باسن بیاورید چون چربی در حال تطبیق خود در محیط جدید است و در طول دوره نقاهت رگ های خونی با سلول های چربی مرتبط می شود که اگر در طول دوره نقاهت توصیه های پزشکتان را رعایت نکنید ممکن است سلول های چربی از بین بروند و شما نتیجه مطلوبی از جراحی نگیرید .

لباس مخصوصی به شما داده می شود که در طول دوران نقاهت از آن استفاده کنید این لباس فشار را به همه جای بدن به طور یکنواخت پخش می کند و به فرم دهی بهتر باسن کمک می کند . گاهی مراجعه کنندگان چربی زیادی در سایر نقاط بدن خود مثل بازو ، ران ، شکم و … دارند که اندامشان را ناموزون می کند که حتی با داشتن باسنی زیبا مراجعه کنندگان از اندام خود ناراضی اند ما به این افراد پیشنهاد می کنیم مقالات جراحی فرم دهی بدن در سایت کلینیک الماس را مطالعه کنند .

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟