مقالات جراحی زیبایی

لیفت سینه با امواج رادیو فرکانسی RF

لیفت سینه با امواج رادیو فرکانسی RF و بالا بردن سینه با آر اف

برای خانم هایی که مایل به بالا بردن و سفت کردن سینه هستند ،  یک راه حل ایده آل بدون جراحی و زخم با نام لیفت سینه با امواج رادیو فرکانسی RF وجود دارد. برخلاف لیفت پستان به روش جراحی که برای بیماران زخم های واضح تر به وجود می آورد ، لیفت سینه با RF دارای برش های احتیاطی است و تقریباً هیچ زمان ریکاوری لازم نیست.

اگرچه نتایج در روش غیر جراحی سفت کردن سینه با تکنیک آر اف چندان ماندگار نیست اما بیماران می توانند برای چندین سال از بهبود ظاهر سینه خود لذت ببرند.

مراحل عمل لیفت سینه با RF

بالا بردن پستان ها به کمک رادیو فرکانس که گاهی اوقات با عنوان لیفت سینه “بدون زخم” نیز معرفی می شود ،از انرژی رادیو فرکانس برای سفت کردن سینه ها و از بین بردن مقادیر کمی چربی ناخواسته در یک مرحله استفاده می کند.

در طول درمان ، چندین برش کوچک در اطراف هاله نوک سینه ایجاد شده و سپس یک پروب (میله کاوشگر) زیر پوست قرار می گیرد. هنگامی که پروب زیر پوست قرار گرفت، برای دسترسی به نواحی مختلف پستان استفاده می شود. پوست از نظر دمای داخلی و خارجی تا زمانی که به دمای مطلوب حرارت برسد ،کنترل می شود.

انرژی RF از طریق کانولا هدایت می شود و بافت سینه را با دقت سفت می کند و کلاژن سازی زیرسطحی را برای تقویت استحکام و حالت کشسانی ،ترغیب می کند. انرژی رادیو فرکانس همچنین می تواند سلولهای چربی اضافی پستان را برای بهبود بیشتر شکل سینه ،به مایع تبدیل کند.

لیفت سینه با امواج رادیو فرکانسی RF
لیفت سینه با امواج رادیو فرکانسی RF

دوران نقاهت پس از لیفت سینه با امواج رادیو فرکانسی RF

چند روز پس از عمل احتمال تورم و کبودی خفیف در بیماران وجود دارد و به طور معمول می توانند طی ۲ الی ۷ روز به محل کار و فعالیت های روزانه خود بروند.

کاندیدای مناسب بالا بردن سینه با آر اف

کاندیدای ایده آل برای سفت کردن سینه با تکنیک آر اف کسی است که به دنبال بهبودی ۱ سانتی متر تا ۵ سانتی متر در افتادگی سینه است. این روش برای زنانی که افتادگی شدید سینه دارند و سینه شان بزرگ و سنگین است ،توصیه نمی شود . برای این افراد بهتر است از روش عمل کوچک کردن سینه بهره مند شوند . 

عوارض بالا بردن سینه با آر اف

عوارض جانبی این روش حداقل و کوتاه مدت است و بسته به میزان درمان ،تورم خفیف و موقتی ، قرمزی و سوزن سوزن شدن دارد. هدف از بالا بردن پستان به کمک رادیو فرکانس ، بهبود افتادگی پستان بدون ایجاد زخم و جراحی است.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟