مقالات جراحی زیبایی

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ ، کشیدن پوست صورت با نخ

لیفت صورت با نخ یک روش جدید و پرطرفدار برای انجام لیفتینگ می باشد و به دلیل کم تهاجمی بودن و نداشتن عوارض نگران کننده بسیاری از زیباجویان کشیدن پوست صورت با نخ را به عنوان روشی برای جوانسازی پوست و صورت انتخاب می کنند .

لیفت صورت به روش های مختلفی انجام می شود و هر روش مبتنی بر دستگاه و تکنیک ویژه سعی می کند نتیجه بخش باشد اما در مورد نخ در ابتدا که این روش معرفی شد نخ ها توسط متخصصین با میله‌ای نازک از یک طرف وارد پوست می شدند و از طرف دیگر نخ بیرون آمده و اضافه نخ قیچی می‌شد.

در روش قدیمی نخ ها دیر جذب و عارضه دار بودند اما امروزه نخ هایی که توسط متخصصین پوست برای لیفت صورت استفاده می شود قابل جذب بوده و در حذف چین و چروک ها و تحریک کلاژن سازی موثر تر عمل می کنند .

معرفی انواع نخ های لیفت صورت

  • نخ پلی دی اکسان (PDO) : لیفت صورت با نخ PDO در پوست موجب عفونت و تب نمی شود و به خاطر ساختاری که دارد از افتادگی پوست جلوگیری کرده و باعث سفت شدن و نوسازی پوست می شود ، نخ پلی دی اکسان بعد از ۴ تا ۶ ماه جذب پوست می شود .
  • نخ سیلوئت : این نخ از اسید پلی لاکتیکی تهیه می شود و کاملا با بدن سازگار است و جذب پوست می شود . درمان و لیفت پوست با نخ سیلوئت غیر تهاجمی بوده و باعث افزایش خاصیت کشسانی پوست می شود.
  • نخ خاردار : نخ خاردار ایمن ترین نخ در لیفت صورت ، لیفت باسن و شکم می باشد . استفاده از این نخ درد و ناراحتی بسیار کمی را ایجاد می کند .
  • نخ Tightening Thread : یکی از مهمترین ویژگی های این نخ ضخامت بسیار کم و خاصیت کلاژن سازی می باشد و همانطور که واقف هستید کلاژن تاثیر زیادی در جوانسازی پوست دارد . این نخ از جنس پروتئین است .
  • نخ امبدینگ : یکی از انتخاب های پزشکان برای استفاده در لیفت ، نخ امبدینگ می باشد که هم قابل جذب است و هم خاصیت کلاژن سازی دارد و اثر گذاری سریعی دارد .

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

دوران نقاهت لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ یکی از سریع ترین روش های لیفتینگ صورت است به طوری که مدت زمان انجام آن کمتر از یک ساعت می باشد و همچنین زیباجو می تواند در کمتر از ۴۸ ساعت به زندگی عادی خود برگردد و تمامی فعالیت های روزمره خود را انجام دهد و تا کمتر از ۲ هفته نیز زمان لازم دارد تا بافت های صورت بهبودی کامل خود را بدست آورده و دیگر اثری از جای زخم ها بر روی صورت باقی نماند.

گروه جراحان زیبایی الماس تمام تلاش خود را می کند تا به عنوان مرکزی معتبر و تخصصی معرفی شود ، در زمینه لیفت صورت با نخ جراحان ما جدیدترین تکنولوژی و روش ها را استفاده می کنند تا بهترین نتیجه حاصل شود . 

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟