مقالات جراحی زیبایی

لیفت چشم

لیفت چشم یا لیفت شقیقه با نخ

لیفت چشم یا لیفت شقیقه با نخ یکی از روش های مناسب و بدون جراحی جهت بالا بردن گوشه چشم یا پلک و همچنین از بین بردن پف چشم می باشد افزایش سن می تواند از دلایل افتادگی چشم یا پلک باشد.

لیفت چشم یا لیفت شقیقه چگونه انجام می شود؟

این روش در دو مرحله انجام می شود: در مرحله اول بی حسی کامل در نقطه مورد نظر انجام می شود در برخی موارد بیهوشی نیز انجام می شود که بسیار کم پیش می آید . در مرحله دوم نخ ها در زیر پوست ناحیه مورد نظر کاشته می شوند .

 

لیفت چشم
لیفت چشم

نخ های لیفت چه تاثیراتی دارند؟

لیفت چشم یا لیفت شقیقه کاملا بدون درد انجام می شود . نخ های استفاده در این روش هیچ خطری برای فرد نداشته و اثرات جانبی ندارد . ممکن است بر اثر تزریق ناحیه مورد نظر قرمز، تورم و یا کبود شود که میزان ان در افراد مختلف متفاوت و بستگی به واکنش بدن ان ها دارد باید در نظر داشت که این عوارض ظرف چند روز بدون هیچ درمانی ناپدید می شوند . در این روش از هیچ برش و بخیه ای استفاده نمی شود بنابراین جای زخم نیز وجود ندارد .

نخ لیفت PDO :

در این روش از لیفت سوزن های نازکی پر از نخ های PDO با استفاده از سوزن های ویژه مورد استفاده از طب سنتی به ناحیه مورد نظر تزریق می شوند . نخ های PDO قابل جذب و یک نوع ماده پروتئینی است که در طب سنتی برای بخیه نیز استفاده می شود . استفاده از این نخ ها برای پوست های ضعیف و حساس بسیار مناسب هستند . بسته به هدف استفاده از لیفت طول سوزن و نخ ها متفاوت می باشد .

نخ لیفت مونو :

نوعی از نخ های PDO هستند که برای از بین بردن چین و چروک های نقاط مختلف صورت مانند: زیر چشم ها، گوشه لب و چشم، چروک پیشانی، کشیدن ابرو، بالا لب و گردن استفاده می شوند . این نخ ها هم پس از گذشت ۴ الی ۵ ماه جذب پوست شده و نیاز به تزریق مجدد دارند .

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟