مقالات جراحی زیبایی

لیفت چشم

لیفت چشم یا لیفت شقیقه با نخ

لیفت چشم یا لیفت شقیقه با نخ یکی از روش های مناسب و بدون جراحی جهت بالا بردن گوشه چشم یا پلک و همچنین از بین بردن پف چشم می باشد و افزایش سن می تواند از دلایل افتادگی چشم یا پلک باشد.

لیفت چشم یا لیفت شقیقه چگونه انجام می شود؟

این روش در دو مرحله انجام می شود: در مرحله اول بی حسی کامل در نقطه مورد نظر انجام می شود در برخی موارد بیهوشی نیز انجام می شود که بسیار کم پیش می آید . در مرحله دوم نخ ها در زیر پوست ناحیه مورد نظر کاشته می شوند .

لیفت چشم
لیفت چشم

نخ های لیفت چه تاثیراتی دارند؟

لیفت چشم یا لیفت شقیقه کاملا بدون درد انجام می شود . نخ های استفاده در این روش هیچ خطری برای فرد نداشته و اثرات جانبی ندارد البته ممکن است بر اثر تزریق ناحیه مورد نظر قرمز، متورم و یا کبود شود که میزان آن در افراد مختلف متفاوت و بستگی به واکنش بدن آنها دارد باید در نظر داشت که این عوارض ظرف چند روز بدون هیچ درمانی ناپدید می شوند . در این روش از هیچ برش و بخیه ای استفاده نمی شود بنابراین جای زخم نیز وجود ندارد .

نخ لیفت PDO :

در این روش از لیفت سوزن های نازکی پر از نخ های PDO با استفاده از سوزن های ویژه مورد استفاده از طب سنتی به ناحیه مورد نظر تزریق می شوند . نخ های PDO قابل جذب و یک نوع ماده پروتئینی است که در طب سنتی برای بخیه نیز استفاده می شود . استفاده از این نخ ها برای پوست های ضعیف و حساس بسیار مناسب هستند و بسته به هدف استفاده از لیفت، طول سوزن و نخ ها متفاوت می باشد .

نخ لیفت مونو :

نوعی از نخ های PDO هستند که برای از بین بردن چین و چروک های نقاط مختلف صورت مانند: زیر چشم ها، گوشه لب و چشم، چروک پیشانی، کشیدن ابرو، بالای لب و گردن استفاده می شوند . این نخ ها هم پس از گذشت ۴ الی ۵ ماه جذب پوست می شوند .

[تعداد: 2   میانگین:  5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟