مقالات جراحی زیبایی

لیپوساکشن ویزر

لیپوساکشن ویزر Vaser Liposuction ، لیپوساکشن اولتراسونیک

لیپوساکشن ویزر رسوبات چربی را توسط امواج اولتراسوند ذوب می کند به همین دلیل با نام لیپوساکشن اولتراسونیک هم شناخته می شود و یکی دیگر از تکنولوژی های جایگزین برای لیپو سنتی است. در فرآیند لیپوساکشن اولتراسونیک ،چربی های اضافی از زیر پوست حذف می شود تا اندام زیبایی را برای بیمار بسازد .

به طور مطلوب بیمارانی که با لیپوساکشن Vaser تحت درمان قرار می گیرند، در وضعیت فیزیکی خوبی قرار دارند و به دنبال استفاده از لیپوساکشن به عنوان راهی برای از کانتورینگ و فرم دهی بدن خود هستند.

لیپوساکشن ویزر چگونه چربی را حذف می کند؟

در لیپوساکشن اولتراسونیک مایع تامیسنت یا محلول نمک مخلوط با بیهوشی، به قسمت تحت درمان بدن بیمار تزریق می شود . به جای استفاده از یک کانول و حرکت دستی ، لیزر یا فشار آب برای شکستن بافت چربی، لیپوساکشن ویزر با استفاده از امواج اولتراسوند (مافوق صوت) به سلول های چربی برخورد کرده آنها را مرتعش و در نهایت به مایع تبدیل می کند .

این عمل به مراتب سخت تر از تکنیک های سنتی لیپوساکشن می باشد و جراح برای اینکه اندام صاف ،بی عیب و نقص و مورد نظر بیمار را ارائه دهد، باید کنترل و مهارت زیادی بر روی دستگاه داشته باشد .

لیپوساکشن اولتراسونیک
لیپوساکشن اولتراسونیک

علاوه بر این، لیپوساکشن Vaser به طور خاص برای از بین بردن چربی طراحی شده است اما در کنار آن برای نگهداری و محافظت از بافت های دیگر  از محلول نمک استفاده می کند . معمولا این روش خونریزی و کبودی کمتری نسبت به سایر روش ها دارد .

مناطقی از بدن که برای لیپوساکشن با اولتراسوند مناسب هستند عبارتند از :

  • ران
  • زانو
  • شکم
  • دست ها
  • دور کمر
  • قفسه سینه
  • چانه
  • گردن

این عمل معمولا در بیمارستان یا در کلینیک پزشک ، انجام می شود و نیازی به بیهوشی عمومی نیست که خطر ابتلا به عوارض بیهوشی و هزینه کلی عمل را کاهش می دهد . شما می توانید بیهوشی عمومی را داشته باشید ولی این بستگی به روند کاری که شما با جراح خود انتخاب می کنید ، دارد .

لیپوساکشن ویزر
لیپوساکشن ویزر

اگر تصمیم به انجام لیپوساکشن اولتراسونیک دارید حتما در مورد روند درمان ، پرونده پزشکی و بیماری هایتان با پزشک مشورت کنید . 

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟