مقالات جراحی زیبایی

لیپوماتیک باسن چیست؟ کوچک کردن باسن با پیکرتراشی

لیپوماتیک باسن ، کوچک کردن باسن با پیکرتراشی

لیپوماتیک باسن یک عمل جراحی پلاستیک است که به منظور کاهش اندازه و خوش فرم کردن باسن انجام می شود و در تهران گروه جراحان زیبایی الماس با کادری متخصص و با تجربه و هزینه مناسب عمل کوچک کردن باسن با پیکرتراشی را انجام می دهد . برخلاف عمل هایی که برای بزرگ کردن باسن انجام می شوند (مانند پروتز باسن و لیفت برزیلی باسن) این عمل به جای تزریق چربی به منطقه بر روی از بین بردن سلولهای چربی از باسن تمرکز دارد.

نتیجه کار می تواند باسن بزرگ فرد را کوچک کند ، شدت انحنای پایین باسن را کم کند و حتی می تواند ناحیه پایین باسن را بلند کند، لیپوماتیک باسن زیبایی متعادل و متقارنی را در پشت ایجاد می کند چراکه می تواند ظاهر باسن را کوچک ، گرد و رو به بالا نشان دهد و حتی می تواند اعتماد به نفس فرد را بهبود بخشد.

کاندیدای مناسب لیپوماتیک باسن

در طول ویزیت جراح پلاستیک ما در مورد نگرانی ها و اهداف زیبایی متقاضی صحبت خواهد کرد و تاریخچه پزشکی و سلامت متقاضی نیز ارزیابی خواهد شد و پزشک معاینه فیزیکی را انجام می دهد.

کوچک کردن باسن با پیکرتراشی
کوچک کردن باسن با پیکرتراشی

کسانی که به دیابت ، گردش خون ضعیف ، قلب ضعیف ، بیماری کبد یا ریه مبتلا هستند ممکن است نیاز به بررسی بیشتر قبل از تأیید عمل جراحی داشته باشند همچنین افرادی که سیگار می کشند ، سابقه خانوادگی لخته شدن خون را دارند یا داروهای منع مصرف استفاده می کنند در معرض خطر زیادی برای عوارض هستند و ممکن است بخواهند گزینه های درمانی دیگری را در نظر بگیرند. به طور کلی شما کاندید مناسبی هستید اگر باسن شما به دلایل ژنتیکی ، چاقی بیش از حد باسن یا قرار دادن پروتز متناسب با بدن شما نباشد.

کوچک کردن باسن با پیکرتراشی چگونه انجام می شود؟

عمل کوچک کردن باسن با کمک لیپوماتیک انجام می شود و جراحان پلاستیک ما در استفاده از تکنیک های مختلف، آموزش دیده و با تجربه هستند. 

لیپوماتیک باسن
لیپوماتیک باسن

در طی این روش ، جراحان پلاستیک ما چربی یا پروتز اضافی باسن را برای رسیدن به نتایج خوب حذف می کنند و این روش می تواند تحت بی حسی موضعی ، آرام بخش IV یا بیهوشی عمومی انجام شود. جهت انجام مشاوره لیپوماتیک باسن با کلینیک الماس ۰۹۱۲۲۱۶۷۸۷۵ تماس بگیرید .

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟