مقالات جراحی زیبایی

لیپوماتیک یا پیکر تراشی

لیپوماتیک یا پیکر تراشی ، تخلیه چربی و لاغری

لیپوماتیک یا پیکر تراشی (تیکل لیپو Tickle Lipo) راحت ترین راه برای تخلیه چربی و لاغری است این روش با امواج اینفراسونیک انجام می شود که safe ترین راه برای لاغری می باشد.

این روش را با نام های تیکل لیپو Tickle Lipo یا لیپوساکشن قلقلکی نیز می شناسند .

 

نوع جراحی عمل زیبایی
نام جراحی  لیپوماتیک یا پیکر تراشی
هزینه جراحی ۶ میلیون تومان
تلفن :   ۰۲۱-۲۲۸۲۰۷۲۷  
موبایل: ۰۹۱۲۲۱۶۷۸۷۵

 

پیکر تراشی لیپوماتیک برای چه نواحی از بدن است؟

برای تمام نواحی بدن اعم از پهلو و شکم ، بازو ، غبغب ، باسن و ساق پا ، پشت و … قابل استفاده است .

عوارض بعد از عمل لیپوماتیک

عوارض ناشی از لیپوماتیک از ۱۰۰ درصد ۱ درصد می باشد که شامل  نکروز پوست ( سیاه شدگی ) و آمبولی پوست است .

پیکر تراشی یک عمل سرپایی است که در مدت ۲ تا ۳ ساعت انجام می شود و با جراحی لیپوماتیک مریض به اندازه دلخواه خود خواهد رسید .

دوره نقاهت عمل جراحی پیکر تراشی

یک هفته بعد از عمل جراحی می توانید به زندگی روزمره ادامه دهید . تصویر ليپوماتيک شکم و پهلو گروه جراحان زیبایی الماس را می توانید در ادامه ببینید .

 

لیپوماتیک یا پیکر تراشی
لیپوماتیک یا پیکر تراشی

 

مزایای لیپوماتیک LIPOMATIC نسبت به سایر روشها

  1. یکنواختی لایه چربی زیر پوست در لیپوماتیک یا پیکر تراشی عالی است و هیچگونه بقایای مانده از چربی که در روشهای دیگر ساکشن بصورت گلوله مانند در زیر پوست لمس می گردد در این روش وجود ندارد.
  2. نیاز به بستن گن در این روش برای بیمار دو هفته است که در مقایسه با ساکشن سنتی ( ۶ ماه ) و لیزر لیپولیز ( ۴-۲ ماه ) بسیار کوتاه تر است . در عین حال بستن گن ۴۰-۳۰ روز برای بهتر جمع شدن پوست توصیه می گردد.

  3. جمع شدن پوست در این روش نسبت به روشهای دیگر ساکشن بدلیل صدمه کمتر به ترابکولاهای پوستی به مراتب بهتر می باشد.
  4. در روش لیپوماتیک یا پیکر تراشی ، بی حسی موضعی کافیست و بیمار درد ندارد در حالیکه در روشهای دیگر ساکشن چنانچه با بی حسی موضعی انجام گیرد معمولا بیمار احساس ناراحتی و درد دارد و معمولا نیاز به داروهای آرام کننده و خواب آور و حتی بیهوشی خفیف می باشد.
  5. تورم و ترشحات پس از عمل در این روش بسیار کمتر است و ترشح از محل ساکشن نهایتا ۳۶ ساعت طول می کشد در حالیکه در روش های دیگر ساکشن طولانی تر است.
  6. ریسک عفونت در لیپوماتیک Lipomatic بسیار کم می باشد.

  7. احتمال آمبولی چربی نسبت به روشهای دیگر ساکشن بسیار کم می باشد و تاکنون گزارش نشده است.
  8. لیپوماتیک نیاز به بستری ندارد و بیمار بلافاصله بعد از عمل می تواند بسر کار بازگردد
  9. خستگی و کوفتگی پس از عمل نسبت به روشهای دیگر ساکشن به مراتب کمتر است.
  10. گرچه جمع شدن پوست در لیپوماتیک نسبت به روشهای دیگر بسیار بهتر صورت می گیرد ولی در مواردی که شلی و افتادگی پوست زیاد باشد نیاز به عمل جراحی وجود خواهد داشت.
عمل جراحی پس از لیپوماتیک یا پیکر تراشی برای بیمارانی که با لیپوماتیک چربی های آنها تخلیه شده است عمل محدودتر با برش کوچکتری خواهد بود و در بسیاری از موارد آبدومینوپلاستی که نیاز به در آوردن ناف و تغییر محل ناف می باشد می توان ناف را در جای خود حفظ کرد و افتادگی پوست زیر شکم را با برش محدودتری برطرف نمود .
جهت مشاوره و جراحی زیبایی با کلینیک جراحی الماس تماس بگیرید .

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

در اندامی که Lipomatic انجام می شود ،سوراخی با قطر ۲-۵ میلی متر ایجاد می شود .پس از آن دستگاه از طریق سوراخ وارد بافت چربی بدن می شود و با استفاده از امواج اینفراسونیک، بافت چربی را از بین می برد.

محلولی برای ایجاد بی حسی و جلوگیری از خونریزی در محل عمل تزریق می شود .

در طول عمل ،جراح لوله ای را وارد بافت چربی می کند . این لوله کار جابه جایی چربی ، آزادسازی چربی و در پایان ،وظیفه خارج کردن چربی با مکش را از بدن دارد.

در نهایت چربی به همراه محلول بیهوشی از طریق همان برش ،خارج می شود.
دستگاه تعبیه شده برای انجام عمل تیکل لیپو Tickle Lipo ،دارای سیستم ایمنی فعال است که در هنگام مواجهه با بافت بدون چربی متوقف می شود . این ویژگی خطر پارگی اندام ها و سوختگی پوست را به کمترین مقدار می رساند.

این جراحی برای کاهش وزن استفاده نمی شود بلکه برای سفت کردن مناطقی که دارای خاصیت الاستیکه خوبی هستند استفاده می شود. این جراحی می تواند باعث متعادل سازی اندام از جمله سفت کردن عضلات شکمی یا باریک شدن کمر شود.

بسیاری از بیماران لیپوماتیک را با روشهای دیگر مانند تامی تاک ترکیب می کنند.

ترکیب روشهای مختلف می تواند به شما در دستیابی به نتایج مطلوب کمک کند ، زیرا لیپوماتیک فقط برای یک هدف خاص استفاده می شود.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× آنلاین بپرسید؟
بستن