مقالات جراحی زیبایی

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه ، دوره نقاهت پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه به منظور نتیجه بخش بودن جراحی ، لازم است . پس اگر می خواهید به فرم و نتیجه دلخواه در سینه ها برسید ، توصیه های لازم بعد از جراحی ایمپلنت سینه را رعایت کنید . 

پروتز سینه یک جراحی زیبایی برای خانم هایی است که خواهان پستان های زیبا هستند . اینکه برش ها در کدام قسمت سینه انجام شود و جنس ، شکل و اندازه پروتزها چه باشد ، برای هر فرد متغیر است و توسط پزشک متخصص تعیین می شود . 

توصیه های لازم بعد از جراحی پروتز سینه

 1. پس از پایان عمل، روند بهبودی شروع می شود . از آنجا که گزینه های بسیاری برای نوع ایمپلنت، محل قرارگیری و برش وجود دارد، دوره نقاهت پروتز سینه به طور گسترده ای متفاوت است .
 2. بلافاصله پس از جراحی، بیمار برای نظارت دقیق به اتاق ریکاوری منتقل خواهد شد. اگر شرایط عمومی ثابت شد و ترشحات تخلیه شدند که معمولا تا یک ساعت این اتفاق می افتد ، بیمار اجازه دارد به خانه برود .
 3. قبل از ترخیص، پزشک دستورالعمل های خاص دوره بهبودی را گفته و قرار ملاقات بعدی را مشخص می کند . ممکن است جراح دارو تجویز کند که شامل قرصهای درد و یک آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت می باشد .
 4. سوتين بعد از عمل پروتز ، یک سینه بند طبی که لازم است پس از جراحی پوشیده شود . مدت زمان استفاده را پزشک مشخص می کند .

  مراقبت های بعد از پروتز سینه
  مراقبت های بعد از پروتز سینه
 5. همه بیماران به طور کلی نیاز به حداقل ۲ روز استراحت پس از عمل دارند و پس از آن یک دوره چند روزه فعالیت های سبک را آغاز می کنند . اکثر بیماران پس از تقریبا یک هفته قادر به بازگشت به روال روزانه خود هستند . با این حال، تورم و درد می تواند برای ۳ تا ۴ هفته اضافی ادامه یابد .
 6. بیمار باید تا ۴۸ ساعت بعد از جراحی مواد غذایی مانند سوپ، آب آناناس، آب پرتقال، آب کرفس و ویتامین ث مصرف کند .
 7. در ماه‌های اول، از فشار آوردن به قفسه سینه و دست‌ها جلوگیری شود . بلند کردن وزنه بیش از یک کیلوگرم مشکل ایجاد می کند .
 8.  از یک روز بعد جراحی سینه ، پیاده روی را شروع کنید . پیاده روی مانع تشکیل لخته در پاها و کاهش تورم می شود . 
 9. ممکن است جراح از بیمار بخواهد سینه را ماساژ دهد . اگر اینطور بود بیمار ابتدا برای ماساژ سینه آموزش می بیند سپس در زمانبندی مشخصی ماساژ را انجام می دهد .
 10. پزشک جراح دستورالعمل های لازم برای حمام رفتن بیمار ارائه می دهد .حتما توصیه های پزشک را در مراقبت های بعد از پروتز سینه انجام دهید . 
[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن
× آنلاین بپرسید؟