مقالات جراحی زیبایی

نکات قبل از عمل بینی

نکات قبل از عمل بینی ، نکات قبل از رینوپلاستی

جراحی بینی مانند هر جراحی دیگری نیاز به آمادگی دارد و شاید از چند روز قبل لازم باشد دستورالعمل های خاصی را اجرا کنید تا در طول عمل دچار مشکل نشوید . در این مقاله نکات قبل از عمل بینی مورد بررسی قرار می گرد البته برای کسانی که شرایط یا بیماری خاصی دارند در جلسات مشاوره دستورات خاص توسط جراح گفته می شود . 

جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی زیبایی های ایران است و به دلیل تغییرات مثبت زیادی که پس از عمل در چهره ایجاد می شود ، بسیاری مشتاق انجام آن هستند . ما در مقالات مختلف در مورد انواع عمل بینی و انواع مدل بینی صحبت کرده ایم که اگر علاقه مند بودید می توانید در میان مقالات به مطالعه آنها بپردازید .

نکات قبل از عمل بینی

 1. اولین نکته ،انتخاب یک جراح باتجربه و حاذق است تا بتوانید یک نتیجه خوب از عمل به دست آورید . یکی از راه های فهمیدن اینکه جراح شما ماهر و با تجربه است ، دیدن نمونه جراحی های قبلی و اطمینان از مدرک و تخصص پزشکتان می باشد . 
 2. نکته بعدی در جریان گذاشتن پزشک از وضعیت سلامت خودتان است ، جراحی های قبلی ، بیماری ها و داروهایی که مصرف می کنید همگی باید به اطلاع پزشک برسد و نظر پزشک در مورد زمان مصرف یا قطع مصرف را بدانید .
 3. هر آزمایشی که لازم است را انجام دهید و نتیجه آن را به جراحتان نشان دهید و حتما در روز جراحی آنها  را به همراه داشته باشید .
 4. مصرف دخانیات و نیکوتین ممنوع ! یکی از دلایل آن اختلال در گردش خون است و شاید لازم باشد از ۱۰ روز قبل مصرف این مواد را قطع کنید .
 5. برای زنان لازم است قبل از عمل تست بارداری انجام دهند زیرا انجام رینوپلاستی در بارداری امکان پذیر نیست .

  نکات قبل از عمل بینی
  نکات قبل از عمل بینی
 6. برخی داروهای بدون نسخه مثل ایبوپروفن ، آسپرین و مفنامیک اسید باید از ۱۰ روز قبل متوقف شوند .
 7. اگر فرد مضطربی هستید و استرس جراحی را دارید، به پزشک خود اطلاع دهید شاید لازم باشد شب قبل از عمل دارویی را مصرف کنید. 
 8. شب قل از جراحی حمام کنید و تمام زیور آلات خود را دربیاورید . 
 9. شب قبل از عمل ساعت عمل خود را با منشی قطعی کنید .
 10. اگر از لنز چشمی استفاده می کنید قبل از عمل آن را درآورید .
 11. برای روز عمل با کسی هماهنگ کنید تا به عنوان همراه در کنار شما باشد .
[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟