مقالات سلامتی

ویژگی پستان های زیبا

ویژگی پستان های زیبا

ویژگی پستان های زیبا و استاندارد برای خانم ها در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد .بسیاری از خانم ها از شکل و اندازه سینه های خود راضی نیستند و به دنبال راه چاره برای رسیدن به اندازه ایده آل هستند البته ایده آلی که مدنظر بعضی از زنان است تحت تاثیر مد و سوپر استارهای مورد علاقه شان ایجاد شده و دلیل علمی و صحیحی ندارد . 

ویژگی پستان های زیبا

  • در یک سینه با فرم ایده آل نسبت بالای سینه به پایین سینه باید ۴۵ به ۵۵ باشد .

  • در یک سینه با فرم ایده آل بالای سینه تخت و مقداری مقعر است.

  • پایین سینه محدب و توده سینه بیشتر در این ناحیه باشد.
  • نوک سینه در زاویه ای ۲۰ درجه نسبت به خط افق باشد.

البته با تمام این صحبت ها یکسری خانم ها به دلایل مختلفی که در مقاله دلایل شل شدن و افتادگی سینه‌ ها اشاره کردیم ، فرم طبیعی سینه های خود را از دست می دهند و به دنبال راه حل هستند . برخی از زنان از سختی های داشتن سینه های بزرگ می گویند ، آسیبی که به ستون فقرات وارد می شود و پیدا نکردن لباس مناسب از جمله مشکلات این دسته از زنان است . در عمل کوچک کردن سینه که حدود ۳ ساعت به طول می انجامد ، جراح متخصص اقدام به کوچک و خوش فرم کردن سینه شما می کند .

ویژگی پستان های زیبا

گاهی زنان نسبت به کوچک بودن پستان های خود اعتراض دارند ، البته همانطور که در بالا گفتیم اگر این نارضایتی ناشی از مقایسه خود با بازیگران و مدلان نباشد و پزشک هم این مسئله را تائید کند ، پروتز سینه می تواند راه حل مناسبی باشد .

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است آگاهی شما نسبت به عوارض و خطرات جراحی ها می باشد تا با دید باز اقدام به تصمیم گیری کنید ، گروه جراحان زیبایی الماس در مقالات مختلفی تلاش کرده این آگاهی را به زیباجویان عزیز بدهد .

و اما دسته آخر خانم هایی هستند که با اندازه سینه ها مشکلی ندارند بلکه می خواهند شکل و حالت سینه ها را تغییر دهند ، لیفت سینه نام  عملی است که برای زیبا کردن پستان های خود می توانید انجام دهید . 

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟