مقالات سلامتی

کوچک کردن ران در خانه

کوچک کردن ران در خانه

بیشتر زمان مردم در عصر جدید به کار و فعالیت سپری می شود و همه فرصت آن را ندارند که در باشگاه های ورزشی به تناسب اندام بپردازند اما به کمک راه حل های خانگی می توان در کنار مشغله های زیاد به وزن کم کردن و بادی کانتورینگ پرداخت . کوچک کردن ران در خانه یک مقاله با مطالب کمک کننده به شما دوست عزیزی است که به دنبال لاغر کردن ران بدون جراحی هستید . 

ران لاغر و متناسب می تواند زیبایی باسن را دو چندان کند اما لاغر کردن ران نیاز به برنامه ریزی برای انجام حرکات ورزشی در کنار رعایت رژیم غذایی خاص دارد و چون در این راه قرار نیست از جراحی زیبایی کمک بگیریم پس این رویه کمی زمانبر خواهد بود . 

حرکات ورزشی مناسب برای کوچک کردن ران در خانه

  1. در ابتدا حرکاتی را انجام دهید که بدنتان گرم شود و سپس به سراغ حرکات دیگر بروید . یکی از بهترین کارهایی که برای گرم کردن بدن می توانید انجام دهید طناب زدن است که در لاغری ران ها هم موثر است .
  2. حرکت بعدی پروانه است که می توانید پس از طناب زدن انجام هید . این حرکات در سوزاندن چربی ها موثر هستند . 
  3. درجا زدن ضربدری : در حین درجا زدن ،دست و پاها به حالت ضربدی بالا می آیند که این منجر به درگیری ران ها می شود . برای فهم بهتر به عکسی که در ادامه آمده دقت کنید .

    کوچک کردن ران در خانه
    کوچک کردن ران در خانه
  4. کشش ران در حالت چهار دست و پا : به شکل چهار دست و پا روی تشک نرمشی خود قرار گیرید . سپس پای راست را بلند کنید و با دست راست قوزک پای راستتان را بگیرید . زانویتان را خم کنید و کشش را در عضلات ران ایجاد کنید .

رژیم غذایی کمک کننده 

برای کم کردن وزن در کنار ورزش باید رژیم غذایی را رعایت کنید این رژیم شامل حذف غذاهای پر چرب و چیل ، فست فود ها ، شیرینی ها و کم کردن حجم غذایی است که می خورید.

اگر فکر می کنید اینکار غیر ممکن است باید شکیبا باشید ، پیتزای خانگی را جایگزین پیتزای بیرون کنید . اسموتی ها می توانند جای نوشابه ها را بگیرند و شیرینی های خانگی با شیرینی کمتر و افزودنی های سالمتر می توانند جای کیک های خامه ای را بگیرند . میوه ها بهترین میان وعده ها هستند و می توانند مواد مورد نیاز بدن را تامیین کنند در نتیجه با رعایت این رژیم علاوه بر تناسب اندام ، سلامتی خود را تضمین می کنید . 

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
× آنلاین بپرسید؟